Konkursy polonistyczne. Konkursy Matematyczne. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Konkurs historyczny

Konkursy Matematyczne.

W tym roku szkolnym 2012/13, tak jak w ubiegłym, uczniowie klasy szóstej brali udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym . Do drugiego etapu zakwalifikował się Kacper Owczarzak.

Nasz najlepszy matematyk klasy VI nie zdołał zakwalifikować do finału, ale i tak jesteśmy dumni z jego osiągnięć.

Mistrz Tabliczki Mnożenia

14 listopada w Szkole Podstawowej w Niepruszewie odbył się drugi etap konkursu ".Mistrz Tabliczki Mnożenia".  W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół: w Buku, Dobieżynie, Szewcach,  Niepruszewie i Jeziorkach.

Naszą szkołę reprezentowali;

A. Chojak, P. Kruczkowska- uczennice klasy IV

Zuzanna Mądra - uczennica klasy V

Witek Rozumek -uczeń klasy VI

Wyżej wymienieni uczniowie to mistrzowie tabliczki w poszczególnych klasach. Musieli się oni wykazać umiejętnością pamięciowego mnożenia i dzielenia w zakresie 1000.

Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę:

Antonina Chojak zajęła miejsce II w kategorii klas czwartych,

Zuzanna Mądra zajęła miejsce II w kategorii klas piątych,

Witold Rozumek  -  zajął  III miejsce w kategorii klas szóstych.

Gratulujemy!!!

Konkurs matematyczny (BUK)

Macjej Śron uczeń klasy II został Mistrzem Matematyki w Międzyszkolnym Konkursie "Liczę z głową", który odbył się w Buku. Gratulujemy!