Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!!!
W dniu 15 czerwca 2024r. (sobota) planujemy organizację festynu charytatywnego pod nazwą "Mały Wielki Człowiek".
Celem festynu będzie wsparcie finansowe założycieli Podgórskiego Domu Autysty, którego budowy podjęli się Państwo Anna i Tomasz Górscy.
Myśląc o przyszłości syna Antka, postanowili założyć fundację ,dzięki której powstanie Dom dla około 10 osób dorosłych ze spektrum autyzmu. miejsce gdzie mieszkańcy i ich rodziny znajdą specjalistyczną opiekę i szansę na dalszy rozwój. Odkryli na Dolnym Śląsku poniemieckie gospodarstwo , które przekształcają w w specjalistyczny ośrodek. Zakres prac budowlano- remontowo-organizacyjny jest ogromny. To marzenie nie spełni się bez współpracy z ludźmi dobrego serca. Dlatego nasza społeczność pragnie dołączyć do działań wspierających.
Podczas festynu , którego myślą przewodnią będzie utwór zespołu Dwa plus Jeden" Wielki Mały Człowiek" zorganizujemy min. koncert, stoiska edukacyjne, możliwość spotkania ze specjalistami : psychologiem, pedagogiem , psychoterapeutą, sprzedaż ciast, turniej piłki nożnej, pokaz baletowy, przejażdżki wojskowym Hummerem oraz buggy, sprzedaż cegiełek.
W związku z powyższym zwracamy się do Państwa o wsparcie w postaci organizacji przedmiotów na licytację , fantów na losy itp. prosimy o kontakt jeśli ktoś ma możliwość zaproszenia ciekawych osób , jakiś zespołów muzycznych. Cała kwota zebrana w czasie festynu przeznaczona zostanie na rzecz w/w fundacji . Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc w organizacji festynu.
Kontakt w sprawie pomysłów( dyrekcja szkoły , rada rodziców , p. Magdalena Nyczkowska-Szulc- wychowawca klasy IV
Weźmy wszyscy udział w akcji pomocy ludziom potrzebującym.
Dyrekcja ZSP Jeziorki Rada Rodziców
Państwo Anna i Tomasz Górscy
