8 Grudnia naszą klasę odwiedziła pani Policjantka, mama jednej z
uczennic p. Joanna Roszyk. Przeprowadziła bardzo ciekawe, świąteczne
warsztaty. Każde dziecko wykonało świąteczną bądź zimową pacynkę.
Techniki pracy były rożne, a prace bardzo kreatywne. Dzieci z
przyjemnością uczestniczyły w zajęciach.
